اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند | اسپید - بلاگ فروش بیشتر با استفاده از سرویس های اسپید – بلاگ اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند


فروش بیشتر با استفاده از سرویس های اسپید

اگر مالک یک فروشگاه آنلاین باشید و یا نیاز به ارسال های تجمعی داشته باشید، قاعدتا نیازمند همکاری با یک شرکت حمل و نقل بسته هستید تا محصولات شما را به دست مشتریان برسانید. 

شرکت‌های حمل و نقل بسیاری از امور مربوط به ارسال کالاها را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهند. 

فروشگاه‌های بسیار بزرگ این امکان را دارند که خودشان یک واحد لجستیک یا حمل و نقل برای خودشان راه اندازی کنند، اما این کار برای فروشگاه‌های آنلاین کوچک مقرون به صرفه نیست.

اسپیید مسوولیت حمل بسته را تا در منزل مشتری بر عهده می‌گیرد و به این ترتیب صاحبان کسب و کارهای فروشگاهی در اینترنت می‌توانند بیشتر روی تجارت خود تمرکز کنند.

 اسپید این امکان را دارد که محصول فروشی شما را به تعداد زیاد از انبار اصلی شما بگیرد، آن را در انبار موقت خود قرار دهد و هر روز بر اساس فروش شما آن را به دست مشتریان برساند. 

سفیران اسپید هم اکنون ارسال بسته را در دو نوبت انجام می‌دهند که این خود سرعت در تحویل مرسوله ها را بالا می‌برد.

در اسپید امکان ارسالهای روزانه(Same day delivery) و ارسالهای روز بعد(next day delivery) برای شما وجود دارد و دغدغه ی ارسال های روزمره و پیدا کردن موتورسوار از اپلیکیشن ها را ندارید و ارسالهای به موقع و مرتب و باکیفیتی که اسپید انجام میدهد،در رشد کسب و کار شما و رضایت مشتریانتان تاثییر به سزایی خواهد داشت.

در اسپید با ثبت شماره شبا مشتریان در دستگاه‌های کارتخوان (POS) سفیران اسپید، این امکان را ایجاد کرده که پول دریافتی از مشتریان مستقیما به حساب فروشگاه آنلاین واریز شود.

این سرویس پرداخت مستقیم در بسیاری از  شرکت‌های پخش و توزیع وجود ندارد.

شاید بپرسید تکلیف پول‌های نقدی که سفیران اسپید دریافت می‌کنند چه می‌شود؟

اگر چه اسپید در تلاش است این روش سنتی دریافت پول نقد از مشتریان را حذف کند، اما فعلا با توجه به شرایط موجود، سفیران اسپید این مسولیت را هم بر دوش دارند. پول‌های دریافتی از مشتریان هر کسب و کار هر روز تجمیع می‌شود و وارد سیستم مالی می‌شود. 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 17 =