اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند | اسپید - بلاگ دستاوردهای جدید اسپید – بلاگ اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند


دستاوردهای جدید اسپید

در آستانه نمایشگاه الکامپ تهران دستاوردهای سامانه حمل و نقل اسپید  در زمینه تجارت لجستیک معرفی شدند.

 

اسپید که دو سال پیش کار خود را به عنوان یک استارتاپ آغاز کرده بود، با رشدی سریع و برنامه‌ریزی دقیق و دور اندیشانه امروز به عنوان یک کسب و کار نوظهور اما موفق شناخته می‌شود.  

اسپید به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به کسب و کارها از ابتدای سال ۱۳۹۷ توانسته است با عقد قراردادهای همکاری، مختلف حوزه خدمات و فعالیت‌های خود را گسترش دهد.

دستاوردهای جدید اسپید ضرفا در جهت توسعه کسب و کار این شرکت و درآمد بیشتر نیست بلکه اسپید توانسته به عنوان یک الگوی موفق ارتباطات گسترده‌تر و ارزشمندی در اکوسیستم استارتاپی کشور نیز ایجاد کند.

تفاهم با جهاد دانشگاهی

امضای تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی یکی از مهمترین دستاوردهای اسپید در ماه‌های اخیر بوده است.

بر اساس این تفاهمنامه تمامی سازمانهای تابعه جهاد دانشگاهی از سرویسهای اسپید برای ارسال تجمعی بسته های خود بهره خواهند گرفت.

این تفاهمنامه همچنین شامل ارائه خدمات به ۱۵ استارتاپ در حوزه های مختلف نیز خواهد بود که موجب گسترش فعالیت های اسپید در سطح شهر تهران می شود.

 

افزایش مشتریان

اسپید هم اکنون با بسیاری از ناشران برجسته کشور همکاری دارد و خدمات ارسال کتاب ، ارسال نشریات هفتگی و بسته‌های آموزشی را بر عهده گرفته است

فروشگاه‌های اینترنتی هم بخش مهمی از مشتریان اسپید هستند.

هم اکنون تعداد کسب و کارهایی که با اسپید همکاری دارند از مرز ۲۰۰کسب و کارگذشته است و سامانه حمل و نقل اسپید قابلیت ارسال تا سه هزار بسته را در سراسر تهران توسط پیک‌های موتوری یا همان سفیران اسپید داراست.

 

ارتقا نرم افزاری

به روز رسانی نرم افزارهای کاربردی اسپید یکی از ضروریات است. به ویژه که اسپید به عنوان ارائه دهنده‌ی خدمات حمل و نقل هوشمند شناخته می‌شود.

به همین دلیل نرم افزارهای مورد استفاده در عملیات توزیع و ارسال و همچنین امور مالی  دایم در حال به روز رسانی هستند.

هم اکنون ارائه گزارش کار سفیران و گزارش مالی به کسب و کارهای طرف قرارداد اسپید در یک روز انجام می‌شود که این مهم در قیاس با سایر پیک‌های حمل و نقل زمان بسیار کوتاه و قابل توجهی است.

 

پرداخت آنی

از دستاوردهای جدید اسپید امکان تسویه حساب با مشتریان کسب و کارها درست در لحظه تحویل بسته است.

به این ترتیب که سفیران اسپید می‌توانند به محل تحویل سفارش، با سفارش دهنده تسویه حساب کنند و پول را مستقیما به حساب کسب و کارها واریز کنند.

این سرعت در تسویه حساب، به صاحبان تجارت‌های کوچک امکان می‌دهد با ریسک کمتر سرمایه بتوانند با اسپید به کار خود رونق دهند.

 

ایجاد دفتر دوم در های وی

تیم توسعه و فنی اسپید برای گسترش بهتر خدمات خود در دومین شعبه پارک فناوری پردیس مستقر شد. به این ترتیب امکان تعامل بیشتر با استارتاپ‌ها، ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران و گسترش فعالیتها فراهم شده است.

سامانه حمل و نقل اسپید با بهره‌گیری از الگوریتم‌های هوشمند مسیریابی و ناوگان موتوری مجرب نقش مهمی در کاهش هزینه‌های حمل و نقل، بهینه‌سازی مصرف سوخت و صرفه‌جویی در زمان فروشگاه‌های آنلاین و سایر کسب و کارها بر عهده دارد.

 

اسپید همچون نمایشگاه اینوتکس، در نمایشگاه الکامپ هم تلاش می‌کند ضمن تبادل فناوری با شرکت‌های خصوصی، زمینه‌های همکاری مشترک و ارائه خدمات جدید به آن‌ها را فراهم کند.

اسپید در الکامپ در غرفه ۱۸۱۵ در سالن ۱۲ – ۱۳ مستقر خواهد بود. نمایشگاه الکامپ از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =