اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند | اسپید - بلاگ با تحویل کالا در همان روز، فروشگاه موفقی داشته باشید – بلاگ اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند


با تحویل کالا در همان روز، فروشگاه موفقی داشته باشید

با نگاهی به داستان موفقیت غول‌های حاضر در تجارت الکترونیکی دنیا همچون آمازون می‌توان متوجه شد که این غول‌ها، توجه زیادی را به تحویل هر چه سریعتر بسته‌های فروخته شده خود معطوف کرده‌اند.

امروزه تحویل سریع بسته، می‌تواند تأثیری بسیار زیادی در خرید آنلاین افراد داشته باشد و تجربه خرید آنلاینی خوبی را برای مشتریان رقم بزند در واقع بزرگ‌ترین سایت‌های خرده فروشی آنلاین (فروشگاه‌های آنلاین) آنهایی هستند که تحویل بسته در همان روز را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند.

در ادامه این مقاله گفته می‌شود که چگونه ارسال به موقع کالا و تحویل آن به مشتری می‌تواند تجارت و فروشگاه ‌های آنلاین را به موفقیت بیشتر در فروش و مشتری مداری برساند.

تحویل سریع کالا، مزیت رقابتی فروشگاه‌های آنلاین 

یکی از تغییرات اساسی که در چند سال اخیر ایجاد شده است، امکان خرید آنلاین محصولات مورد نیاز است. اکنون با ایجاد این فضا، دریافت کالا در کمترین زمان ممکن پس از خرید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است.

امکان ارسال بسته در همان روز و یا امکان ارسال سریع‌تر کالا، می‌تواند یکی از مزایای رقابتی فروشگاه‌های آنلاین نسبت به هم باشد. اما نکته این است که ارسال بسته در همان روز تا زمانی که فقط در حد حرف باشد و برای آن برنامه‌ریزی دقیقی انجام نشود و بستر لازم و مناسب برای آن در نظر گرفته نشود، می‌تواند کاری بس سخت و زمان‌بر باشد.

اکنون بیزینس‌ها و کسب و کارهای زیادی با شعار ارسال کالا در همان روز، محصولات خود را می‌فروشند اما چون با روش درستی اقدام به ارسال کالاهای خود نمی‌کنند گاهی تحویل کالایشان به بیش از دو سه روز می‌رسد و این تاخیر در ارسال کالا، در کمترین حالت منجر به ایجاد مشتری ناراضی از آن کسب و کار می‌شود.

یکی از مشکلاتی که کسب و کارها و فروشگاه‌های آنلاین در ارسال بسته‌های خود با آن مواجه می‌شوند، این است که هنوز از همان سیستم‌های آفلاین پیک موتوری برای ارسال بسته به صورت تک به تک استفاده می‌کنند، در حالی که اکنون در بستر آنلاین امکان برون سپاری ارسال بسته‌ها و توزیع آنها به صورت تجمیعی نیز فراهم شده است.

اسپید، راه حل تحویل سریع کالا برای فروشگاه‌های آنلاین

فروشگاه‌های آنلاینی که علاقه‌ دارند تحویل سریع کالا را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند می‌توانند در سایت اسپید، سامانه پخش و توزیع هوشمند مرسوله، به آدرس اینترنتی speeddeliv.com/business ثبت نام کنند و با خیالی آسوده تمامی مراحل انبار، پردازش و ارسال بسته‌های خود را اسپید بسپارند. 

در ادامه بخوانید:

ارسال موردی یا جمعی؟کدام بهتر است؟

تغییرات جدید اسپید

پرداخت در محل،ساده تر از همیشه

تفاوت اسپید با سایر پیک های موتوری

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =