اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند | اسپید - بلاگ اسپید چگونه لجستیک فروشگاه‌های آنلاین را تسهیل می‌کند؟ – بلاگ اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند


اسپید چگونه لجستیک فروشگاه‌های آنلاین را تسهیل می‌کند؟

پنج مزیت استفاده از اسپید:

اگر مالک یک فروشگاه آنلاین باشید، قاعدتا نیازمند همکاری با یک شرکت حمل و نقل بسته هستید تا محصولات شما را به دست مشتریان برسانید.

شرکت‌های حمل و نقل بسیاری از امور مربوط به ارسال کالاها را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهند.

فروشگاه‌های بسیار بزرگ این امکان را دارند که خودشان یک واحد لجستیک یا حمل و نقل برای خودشان راه اندازی کنند، اما این کار برای فروشگاه‌های آنلاین کوچک مقرون به صرفه نیست.

اسپیید مسوولیت حمل بسته را تا در منزل مشتری بر عهده می‌گیرد و به این ترتیب صاحبان کسب و کارهای فروشگاهی در اینترنت می‌توانند بیشتر روی تجارت خود تمرکز کنند.

  • کاهش هزینه‌ها

استفاده از اسپید هزینه‌های راه اندازی یک فروشگاه آنلاین را بسیار کاهش می‌دهد.

هر شرکتی برای شروع نیاز به سرمایه دارد اما با سپردن امور ارسال بسته به پیک اسپید، بخشی از سرمایه لازم برای خرید موتور یا استخدام دایمی موتورسوار صرفه‌‎‌جویی می‌شود.

به این ترتیب شما تنها لازم است یک دامین بخرید، یک سرور برای پشتیبانی داده‌های سایت داشته باشید و مقداری از کالای آماده فروش.

در اسپید حتی این امکان وجود دارد که مبلغ قیمت کالا هنگام تحویل به مشتری گرفته شود.

مزیت گزارش‌دهی دقیق بخش مالی اسپید و امکان تسویه حساب هفتگی هم موجب می‌شود سرمایه در گردش فروشگاه کمتر باشد و این خود گام مهمی در راه اندازی یک کسب و کار با سرمایه‌ی محدود است.

  • صرفه‌جویی در وقت

اگر شما بخواهید فروشگاه آنلاین‌تان را با روش‌های سنتی اداره کنید، باید محصول خودتان را بسته بندی کنید و آن را تا اداره پست ببرید تا به آدرس خریدار ارسال شود.

این کار زمان‌بر است و عملا بخشی از وقت شما را که می‌تواند صرف گسترش تجارت‌تان بشود می‌گیرد.

در حالی که اسپید این امکان را دارد که محصول فروشی شما را به تعداد زیاد از انبار اصلی شما بگیرد، آن را در انبار موقت خود قرار دهد و هر روز بر اساس فروش شما آن را به دست مشتریان برساند.

سفیران اسپید هم اکنون ارسال بسته را در دو نوبت انجام می‌دهند که این خود سرعت در تحویل مرسوله ها را بالا می‌برد.

* بیشتر بخوانید: حمل و نقل «اسپید» در بازارهای جدید

  • امکان توسعه کسب و کار

استفاده از یک سرویس حمل بسته در تهران مثل اسپید این امکان را می‌دهد که شما کسب و کار خود را توسعه دهید و بیش از یک یا دو محصول را در سبد فروش خود قرار دهید. اسپید این امکان را دارد که همه کالاهای عرضه شده شما را به دست مشتریانش برساند و این از نگرانی صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی برای گسترش دایره خدماتشان کم می‌کند.

  • امکان کار در خانه

وجود یک شرکت حمل و نقل مثل اسپید در کنار فروشگاه اینترنتی حتی این امکان را می‌دهد که شما از داخل خانه فروشگاه‌تان را کنترل کنید و در حالی که در منزل نشسته‌اید کسب و کارتان را بچرخانید و درآمد کسب کنید.

  • تقریبا بی‌نیاز از سرویس خدمات مشتریان

با بهره‌گیری از خدمات اسپید فروشگاه اینترنتی شما حداقل تماس را از طرف مشتریان خواهد داشت. در واقع سیستم «هپی کال» اسپید که بعد از ارسال بسته به مشتریان ، بصورت تصادفی با بسیاری از  آن‌ها تماس می‌گیرد و تجربه خریدشان را از آن‌‌ها می‌پرسد، بخش بزرگی از نیاز مشتریان به تماس با فروشگاه شما را برطرف می‌کند.

 

در مجموع بهره‌گیری از خدمات ارسال بسته و کالای اسپید، به کاهش وقت و هزینه تمام شده و ریسک تجارت یک فروشگاه اینترنتی می‌انجامد و مهم‌تر از همه دغدغه فکری فروشگاه را به حداقل می‌رساند.

برای اطلاع بیشتر از فعالیت‌های اسپید در صفحه اینستاگرام اسپید عضو شوید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 8 =