اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند | اسپید - بلاگ اسپید، راهکاری برای توزیع کالای فروشگاه‌های آنلاین و بسته‌های سازمانی – بلاگ اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند


اسپید، راهکاری برای توزیع کالای فروشگاه‌های آنلاین و بسته‌های سازمانی

نمونه‌ی شرکت‌های موفق ارائه دهنده‌ی خدمات ارسال تجمعی کالا، شرکت اسپید است. اسپید توزیع جمعی کالا و عملیات ارسال بسته در تهران را از صفر تا صد بر عهده می‌گیرد و در این حوزه متخصص است. 

در اسپید آدرس‌ها به یک مسیریاب هوشمند داده می‌شود تا نزدیک‌ترین و کم‌ترافیک‌ترین راه را پیدا کند. نزدیک‌ترین مقاصد را به هم مشخص کند و مرسوله‌های هم‌مسیر را به یک پیک بسپارد. 

این «تخصص در عملیات ارسال سفارش‌ها» بزرگ‌ترین مزیت اسپید است که باعث شده بسته‌ها به سرعت و با کمترین هزینه به مقصد برسد.

در واقع با توزیع تجمعی و سپردن کل پروسه‌ی ارسال بسته در تهران به اسپید، هم سرعت ارسال افزایش می‌یابد، هم هزینه ارسال کم می‌شود و دردسرهای ارسال سنتی و تک به تک بسته از بین می‌رود. 

از طرفی سفیران اسپید می‌توانند پول محصول ارسالی را از سفارش دهنده دریافت و مستقیما به حساب فروشنده واریز کنند. کاری که حتی بازاری‌های قدیم خیلی راحت به شاگردان خود نمی‌سپردند! 

علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با خدمات اسپید، ارائه دهنده راهکار توزیع کالا به فروشگاه‌های آنلاین و اینستاگرامی، می‌توانند به وب‌سایت این شرکت (speeddeliv.com/business) مراجعه کنند. 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =