اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند | اسپید - بلاگ ارسال تجمیعی یا ارسال موردی؟ – بلاگ اسپید سامانه پخش و توزیع هوشمند


ارسال تجمیعی یا ارسال موردی؟

اسپید یک شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات حمل و نقل به تجارت‌هاست. یعنی چه؟ یعنی اسپید با پیک‌های موتوری دیگر فرق دارد.

معمولا اگر بخواهید چیزی را برای دوستی یا همکاری در نقطه‌ی دیگری از تهران بفرستید، با الو پیک یا اسنپ باکس تماس می‌گیرید. پیک موتوری می‌آید، بسته را از شما تحویل می‌گیرد و در آدرسی که برایش مشخص کرده‌اید به فرد مورد نظر می‌رساند، اما اسپید این کار را انجام نمی‌دهد!در واقع اسپید با شرکت‌ها کار می‌کند. یعنی اگر یک شرکتی (به عنوان مثال یک موسسه انتشاراتی و یا یک فروشگاه اینترنتی) بخواهد هر روز ۱۰ تا حتی ۱۰۰ نمونه از کالای عرضه شده‌ی خود را به دست مشتری برساند، اسپید این کار را برایش انجام ‌می‌دهد.

حتی این امکان برای اسپید وجود دارد که محصول را در مقصد تحویل بگیرد و پولش را همان جا از مشتری دریافت و به حساب شرکت واریز کند.

اسپید بابت گرفتن پول از مشتری و واریز آن به حساب شرکت هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. در حالی که اگر قرار باشد یک پیک همین کار را انجام دهد، از شرکت بابت برای گرفتن پول مشتری و آوردن آن هم پول خواهد گرفت.

همین مزایای اسپید و استفاده از رایانه‌های هوشمند در توزیع، مسیریابی و همچنین امور مالی باعث شده بسیاری از صاحبان مجلات و انتشاراتی‌ها، بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین اینترنتی و برگزار کنندگان همایش‌ها و مراسم مختلف برای انجام کارهای‌شان با اسپید قرارداد همکاری طولانی مدت ببندند.

اگر مجموعه کتاب‌های کنکور گاج مارکت را خریده باشید، یا از فروشگاه‌های اینترنتی گوشی شاپ یا عطر سفیر سفارشی داشته باشید، حتما با سفیران اسپید برخورد کرده‌اید.

خیلی از شرکت‌هایی که مشتری اسپید هستند، به دلیل پایین آمدن هزینه حمل و نقل و در نتیجه پائین آمدن قیمت تمام شده‌ی محصول‌شان حتی هزینه ارسال را از مشتری نمی‌گیرند و آن را از حساب خود و بصورت رایگان برای مشتری ارسال می‌کنند. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد خدمات حمل و نقل سریع در تهران از طریق اسپید به وبسایت اسپید به آدرس http://speeddeliv.com/business مراجعه کنید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =